CESTOU NECESTOU S GPS I BEZ

Neděle, 23. Květen 2010, Jana Česáková

Cestou necestou má nové logo, zde Vám ho představujeme:

Logo cestou necestou

V rámci akce Hrajme si i hlavou (www.hrajme-si-i-hlavou.cz), která proběhne 17. – 19. 6. 2010 bude možno vyzkoušet i nové dvě trasy projektu CESTOU NECESTOU S GPS I BEZ. Nabízíme jednu trasu s GPS přístroji a jednu bez nich, ale v obou případech půjde o plnění různých úkolů, které žáky dovedou až k „pokladu“.

Každá trasa je připravena ve dvou variantách – pro malé a pro velké. Jedna trasa bude probíhat v Informačním centru Obnovitelné zdroje a bude tedy zaměřená především na obnovitelné zdroje energie. Druhá trasa povede okolím akce Hrajme si i hlavou – tedy na Tylově nábřeží u budovy Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové. Jak už název trasy napovídá, představí přístroje GPS a různé funkce a zajímavosti, které jsou s nimi spojeny. Trasy jsou zatím určeny jen pro žáky Královehradeckého kraje.

Harmonogram:

čtvrtek 17. 6. pátek 18. 6.
9 hodin Obnovitelné zdroje energie
10 hodin Obnovitelné zdroje energie GPS – seznamte se
11 hodin GPS – seznamte se Obnovitelné zdroje energie
12 hodin Obnovitelné zdroje energie GPS – seznamte se
13 hodin GPS – seznamte se Obnovitelné zdroje energie
14 hodin Obnovitelné zdroje energie GPS – seznamte se
15 hodin GPS – seznamte se

Přihlásit se můžete na e-mailu: jana.cesakova@uhk.cz. Přihláška Vám bude potvrzena. Program je určen vždy pro jednu třídu. Do přihlášky, prosím, uveďte počet žáků, školu, čas a den, který by se vám hodil, a kontakt na vyučujícího.

Prosíme vyučující, aby na akci vzali jmenný seznam žáků. Děkujeme!

Zařazeno v Cestou necestou s GPS i bez | Bez komentářů