HLAVOU NA … WASŤANSKÉ PROBLÉMY

Úterý, 1. Březen 2011, Jana Česáková

Všem na vědomost se dává, že Královna Eko III. vyhlásila soutěž o nejlepší píseň zahranou na vlastní hudební nástroje.

Zkusíš se také zapojit? Odměna tě nemine!

Svůj výtvor předvedeš na akci Hrajme si i hlavou, která proběhne v termínu 16. – 17. června 2011. Slovutná porota ohodnotí, které nástroje si zaslouží doporučení královně, a ty budou náležitě oceněny. Jako materiál můžeš použít cokoli, co se dá zahrnout mezi odpad. Čím originálnější a funkčnější nástroje uděláš, tím lépe budou ohodnoceny.

Pracovat můžeš sám (sama) nebo ve skupinkách. K nástrojům přidej několik řádků o tvém výtvoru – nesmí chybět jméno autora, třída, škola, pomůcky, postup, náčrtek příp. fotka. Vítány jsou videa, na kterých ukážeš, jak umíš na nástroj zahrát

Přihlášky a případné dotazy posílejte co nejdříve  na adresu jana.cesakova@uhk.cz, nejpozději však do 20. května 2011.

Soutěž je zatím určena jen pro školy z Královéhradeckého kraje.

Děkujeme za pochopení.

– A: 1. stupeň ZŠ
– B: 2. stupeň ZŠ
– C: střední školy

Harmonogram soutěže

• Soutěž proběhne v rámci akce Hrajme si i hlavou, která se koná  na Tylově nábřeží a na náměstí Svobody v Hradci Králové  16. – 17. 6. 2011 od 9 do 16 hodin.
  • Dopravení soutěžních hudebních nástrojů – 14.6. – mezi 9. a 14. hodinou (jiný termín je možno domluvit na jana.cesakova@uhk.cz na adresu:   Univerzita Hradec Králové, Přírodovědecká fakulta (budova č. 1, přízemí, za vrátnicí vlevo), Náměstí Svobody 301,  Hradec Králové. Tel. : 493 331 117.
  • Soutěž spočívá ve výrobě funkčních hudebních nástrojů z odpadových materiálů. Součástí exponátu musí být informace (nejlépe jako plakátek), kde bude přehledně uveden autor, třída, škola, postup a další informace, zajímavosti, případně fotky, které budou exponát doplňovat. Součástí by mělo být i video, které bude znázorňovat, jak se na daný nástroj hraje.
  • Vyhlášení vítězů proběhne v pátek 17. 6. 2011 ve 13 hodin. Pokud soutěžící nebudou v tuto dobu přítomni na akci, ceny se jim pošlou do školy. Cena diváků bude vyhodnocena po skončení akce.
  • Všechny výsledky zveřejníme na těchto stránkách.

Můžete vaše soutěžící přijet podpořit a podívat se na naši akci. Podrobný program a pokyny pro přihlášení najdete na www.hrajme-si-i-hlavou.cz.

Těšíme se na vaše výtvory!!!

Zařazeno v Hrajme si i hlavou | Bez komentářů